Spread the love

טל ציקורל הלוואה : השקעת חודשים במחקר על דגמי מכוניות ומותגים שונים כדי למצוא את המכונית המושלמת עבורך ועבור משפחתך. אתה כל כך נרגש לקבל סוף סוף את רכב החלומות שלך. אתה מאתר את הסוחר הקרוב, לוקח את המכונית לנסיעת מבחן, ומוכן לצאת לדרך לבעלות על רכב.

הסוחר מציע לך הצעת הלוואת רכב ממלווה שאיתו יש קשר. אל תחשוב על זה ותחתום על העסקה טל ציקורל הלוואה.

תחזיק מעמד! אתה עושה טעות ענקית. בדרך כלל, לרוב סוחרי הרכב יש קשרים עם ספקי הלוואות רכב כדי לצמצם את הזמן והניירת עבור הלקוחות שלהם. רק בגלל שהוא זמין, זה לא אומר – זו העסקה המתאימה לך.

טל ציקורל מימון רכב

הייתם שומעים את המשפט “בעסקים, אין כמו ארוחת צהריים חינם”. אותו דבר תקף כאן. סוחרי רכב מקבלים עמלות על סמך ההלוואות שעוברות דרכם. לפיכך, הם להוטים לספק לכם הצעה מפתה הצעת הלוואה. הם אפילו ממתיקים את העסקה בכך שהם מציעים לך הנחות על אביזרי רכב טל ציקורל הלוואה.

התוצאה – רוב הקונים טועים בחתימה על עסקת ההלוואה שמציע סוחר הרכב, מבלי לחקור אפשרויות אחרות הקיימות בשוק. זכרו כי שימוש בהלוואה לרכב בריבית גבוהה יותר לא רק מגדיל את תקופת ההחזר אלא גם מגדיל את נטל ההלוואה הכולל.

אנו מאוד מעודדים בעלי רכב פוטנציאליים לעשות את המחקר העצמאי שלהם כדי להשיג את עסקת הלוואת הרכב הטובה ביותר שקיימת.

איך למצוא את העסקה הטובה ביותר על הלוואות רכב? טל ציקורל הלוואה
נטילת הלוואת רכב יכולה להרגיש מאיימת ומבלבלת, במיוחד אם אתה בעל רכב בפעם הראשונה. אל תדאג, CreditMantri קיבלת את הגב שלך. אנו מפרטים את ששת השלבים הפשוטים שעליך לבצע כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר להלוואות לרכב.

סיים את רכב החלומות שלך – דגם ומותג

האם יש לך כבר דגם ספציפי בראש? לאחר מכן, תוכל לדלג על שלב זה ולעבור לשלב הבא.

מציאת המכונית המתאימה לך ולמשפחתך דורשת זמן ומחקר. התחל על ידי החלטה על סוג המכונית שמתאימה לצרכים של המשפחה שלך – האצ’בק קומפקטי, מכונית סדאן מפוארת, רכב שטח ספורטיבי או טל ציקורל הלוואה פונקציונלי?

לאחר מכן, קבע את התקציב שלך. במקום לקבוע מספר מסוים, החליטו על גבול תחתון ועליון. בדרך זו, אתה מקבל שפע של אפשרויות לבחירה.

לבסוף, הגיע הזמן להשוות ולהעריך מודלים שמתאימים לקריטריונים שלך. יש הרבה סרטוני סקירה אוטומטית מועילים ב-YouTube שיכולים לעזור בחיפוש שלך. הקפד לנסוע מבחן ברכב לפני שתסיים אותו.

לאחר שהחלטתם על המותג, הדגם והגרסה, הגיע הזמן להתחיל בתהליך השאלת הרכב.

השווה את שיעורי הריבית כדי למצוא את המלווה המתאים טל ציקורל הלוואה

הריבית מהווה גורם מכריע בקביעת נטל ההלוואה הכולל. באופן אידיאלי, אתה צריך לחפש מלווה שיציע לך את הריבית הנמוכה ביותר. עם זאת, זכרו שמלבד הריבית, יש חשיבות גם לגורמים נוספים. בדוק את עמלות העיבוד, את המוניטין של המלווה, קנסות על תשלום מראש וחיובים נוספים לפני בחירת מלווה.

הערך את המלווים על סמך הקריטריונים הללו וערוך רשימה קצרה של מלווים מועדפים.

בדוק את הזכאות שלך טל ציקורל הלוואה

למלווים שונים יש קריטריוני זכאות משתנים. לכן, ודא שאתה עומד בתנאי הזכאות של המלווה המועדף עליך. בדרך כלל, רוב המלווים מאשרים הלוואות לרכב עד פי שש מההכנסה השנתית של המבקש. בנוסף, למלווים יש קריטריונים אחרים המבוססים על עיר מגורים, ציוני אשראי והיסטוריית אשראי של הלווה, עיסוק וכו’.

רוב המלווים מציעים מחשבון זכאות באתרים שלהם כדי לעזור ללווים פוטנציאליים לבדוק זכאות בתוך דקות. לחילופין, תוכל גם לפנות לצוות שירות הלקוחות של המלווה כדי לראות אם אתה זכאי להלוואה לרכב או לא.

עיבוד הפרטים – סכום הלוואה, קביעות ו-טל ציקורל הלוואה

לפני שניגשים למלווה יש לברר פרטי הלוואה שונים – מהו הסכום הדרוש? מהי תקופת ההחזר המועדפת עליך? כמה EMI אתה יכול להרשות לעצמך לשלם מדי חודש? זכור כי הכהונה הנמוכה יותר היא EMI ולהיפך.

שוב, אתה יכול להשתמש במחשבוני EMI הלוואת רכב מקוונים בחינם כדי להבין את הפרטים האלה. הזן את סכום ההלוואה, שיעור הריבית והקביעות כדי לגלות את ה-EMI החודשי. שחקו עם המספרים עד שתגיעו ל-EMI שמתאים לתקציב שלכם.

בנוסף, ייתכן שיהיה עליך לספק מקדמה. המלווים בדרך כלל אינם מתחייבים 100% ממחיר הרכב בכביש. סכום ההלוואה המקסימלי הזמין מוגבל ל-80 – 90% ממחיר הרכב. את השאר יש לשלם מכיסו. אם המלווה שלך דורש תשלום מקדמה, עליך לחסוך עבורו. רוב בעלי הרכב משתמשים בכסף שהם מקבלים ממכירת הרכב הקודם שלהם תמורת תשלום מקדמה.

אם אינך רוצה לחכות עד שתחסוך את הסכום הדרוש למקדמה, תוכל לפנות למלווים להלוואות לרכב המציעים 100% מימון.

הגשת בקשה להלוואה

אתה יכול להגיש בקשה להלוואת רכב באינטרנט או לבקר בסניף הקרוב של המלווה שלך. מלאו את טופס הבקשה והגשו את המסמכים הנדרשים.

רשימת המסמכים בפועל משתנה ממלווה למלווה. הנה ג

רשימה כללית של מסמכים שיעזרו לך:

הוכחת זהות – כרטיס Aadhaar, רישיון נהיגה, תעודת בוחר, כרטיס PAN, דרכון וכו’.

הוכחת כתובת – כרטיס Aadhaar, כרטיס קצבה, דרכון, תעודת בוחר, חשבון טלפון, חשבון EB, עותק ביטוח וכו’.

טל ציקורל פורשה

הוכחת הכנסה

למשכירים – טופס 16 ותלוש משכורת עדכני

לעצמאים/עסקנים – דפי בנק לששת החודשים האחרונים, החזרי IT, חשבונות רווח והפסד לשנתיים הקודמות וכו’.

לאחר שתספק את המסמכים הנדרשים, ההלוואה שלך תאושר בתוך מספר דקות/שעות.

המתיחה האחרונה – הזמנת רכב החלומות שלך

לאחר אישור ההלוואה, סכום ההלוואה מזוכה ישירות בחשבון הבנק שלך (או מגיע לעוסק אם לבנק יש קשר עם סוכנות הרכב). לאחר מכן תוכל לגשת לסוחר, לסיים את המודל ולחתום על מסמכי הבעלות.

טל ציקורל הלוואה

ברגע שזה נעשה, כל מה שנותר הוא – לנהוג במכונית החלומות שלך. זהו, אתה עכשיו הבעלים הגאה של מכונית חדשה לגמרי. קל יותר לקבל הלוואות לרכב מאי פעם. מציאת ההלוואה הטובה ביותר מבין שלל ההצעות הקיימות בשוק לוקחת קצת זמן ומומחיות. השתמש בעצות המפורטות כאן במדריך זה כדי למצוא את הצעת הלוואת הרכב הטובה ביותר עבורך. הבעלים של רכב החלומות שלך עם מינימום התעסקות וטרדות.

// Remove X-Powered-By add_action('wp', 'jltwp_adminify_remove_powered'); function jltwp_adminify_remove_powered() { if (function_exists('header_remove')) { header_remove('x-powered-by'); } }