Spread the love

טל ציקורל רכב : כלי רכב חשמליים הופכים פופולריים מסיבות שונות. עלויות שוטפות נמוכות יותר, עלויות תחזוקה נמוכות יותר, אפס פליטת פחמן והפחתת זיהום אוויר עם כלי רכב חשמליים, המרת 59 עד 62% מהאנרגיה לתנועת רכב וכו’ הופכים אותם לבחירה טובה של רכב לקנייה בהשוואה לרכבים שאינם חשמליים. אבל, אלה חלק מהיתרונות. יש גם חסרונות. המשך לקרוא כדי לברר אם כדאי לקנות רכב חשמלי או לא חשמלי.

השווה את הריבית הנמוכה ביותר להלוואה לרכב אם אתה מתכנן לקנות רכב חשמלי.
יתרונות וחסרונות של מכוניות חשמליות
היתרונות של מכוניות חשמליות טל ציקורל רכב
עלויות הפעלה נמוכות יותר: כלי רכב חשמליים משתמשים בחשמל לטעינת סוללות. העלויות השוטפות החודשיות הן חלק מהעלות של בנזין או סולר. העלות של טעינת רכב חשמלי תהיה רק חלק קטן מההוצאות על דלק עבור אותו קילומטראז’.
עלויות תחזוקה נמוכות יותר: מכונית חשמלית מעוצבת בצורה כזו שבסופו של דבר תוציא פחות על שירות ואחזקה. יש להם פחות חלקים נעים שאינם צריכים כל כך הרבה נוזלים טריים או מסננים. סינגהי אמר שטאטה העריך בסביבות Rs. 25,000 אחזקה לתקופה של חמש שנים. על גרסת בנזין או דיזל, בסופו של דבר תוציא Rs. 7,000 עד 10,000 בשנה.
ידידותית לסביבה: כלי רכב חשמליים משתמשים במקורות אנרגיה מתחדשים, לכן, אינך צריך לדאוג מעליית עלויות הדלק. כמו כן, בשל כך, הם ידידותיים לסביבה.
קל לנהיגה: קל לנהוג ברכבים חשמליים מכיוון שאין להם הילוכים. אז כל אחד יכול לנהוג בהם בקלות מבלי ללמוד את הפקדים המסובכים של כלי רכב רגילים.
חסכוני: רכישת מכונית חשמלית עלולה לעלות לך בהתחשב במיסוי והטבות אחרות שמדינות מסוימות מספקות לקניית כלי רכב אלה.
חסרונות של מכוניות חשמליות טל ציקורל רכב
עלות רכישה גבוהה יותר: העלות המקדימה עבור מכוניות חשמליות גבוהה מאוד למרות עלויות ההפעלה והתחזוקה וכן תמריצי מס. אתה יכול לקנות מכונית גדולה יותר לא חשמלית באותו המחיר.
חוסר תשתית: אמנם אפשר להטעין את המכונית החשמלית בבית, אבל הטעינה בתחנת טעינה ציבורית זולה יותר. אבל, יש מעט מאוד תחנות כאלה. חברות ציבוריות ופרטיות בנו רשתות תחנות ומתכננות עוד.
זמן טעינה ארוך יותר: ייקח לפחות 6 עד 8 שנים לטעון את המכונית החשמלית שלך בבית. אבל, זה ייקח רק כמה דקות למלא את מכונית הבנזין או הדיזל הלא-חשמלית שלך. אפילו עם מטענים מהירים וסוללות גדולות יותר, ייקח 35 עד 60 דקות להשיג טעינה של 80%.
טווח נסיעה מוגבל: טעינה בודדת תספק קילומטראז’ של 200 עד 400 ק”מ למקסימום. לכן, בגלל היעדר עמדות טעינה, מכוניות חשמליות אינן טובות לנסיעות ארוכות.
מבחר מוגבל: יש רק מכוניות יוקרה בודדות בשוק להמונים וגם בפלח היוקרה. אולי יעלו עוד כמה. למרות שהממשלה הבטיחה יותר תמריצים ליצרני רכב חשמליים להגדיל את המספרים, כרגע האפשרויות נמוכות.
עלות הביטוח גבוהה: ביטוח רכב חשמלי יקר יותר בהשוואה למכוניות לא חשמליות בגלל סוללות יקרות וטכנולוגיית High-Five.
יתרונות וחסרונות של מכוניות לא חשמליות טל ציקורל רכב
מכוניות לא חשמליות הן זולות ויש המון סוגים. כל אחד יכול לקנות מכוניות לא חשמליות מכיוון שהן זמינות בכל קטגוריות התקציב מבסיס ועד פרימיום. עם זאת, עלות התחזוקה של כלי רכב אלו גבוהה. ככל שעלויות הדלק ממשיכות לעלות, השימוש ותחזוקת הרכבים הללו לאורך תקופה ארוכה יהיו יקרים. המכוניות הלא חשמליות הללו גם אינן ידידותיות לסביבה ואי תחזוקה נכונה תזהם את הסביבה טל ציקורל רכב.

איך כדאי להחליט לקנות רכב?
בכל פעם שאתה קונה רכב חדש, חיוני לבחון את התכונות שלו ואז לראות אם הם מתאימים לדרישות שלך. כמו כן, חשוב לבדוק כמה אתם יכולים להוציא ולבחור רכב שמתאים לתקציב שלכם. לפני שאתם קונים רכב, השוו את העלות הכוללת ואת שיעורי הריבית המוצעים על ידי בנקים שונים. המלווים מספקים ריביות אטרקטיביות על מכוניות חשמליות, אך בסופו של דבר המימון של ההלוואות שלך תלוי בניקוד האשראי שלך, ביציבות התעסוקתית ובהלוואות קיימות.

השוואת ריביות לרכבים חשמליים ולא חשמליים טל ציקורל רכב
בנקים

סיכום
אכן קשה לאנשים לבחור בין רכבים חשמליים ולא חשמליים. לכן, יש לבצע את הבחירה על סמך תקציב, יעילות, נוחות והתאמה.

שאלות נפוצות האם כדאי לקנות רכב חשמלי או לא חשמלי_ השווה בין שיעורי הריבית הנמוכים ביותר להלוואות לרכב
1: מהם החסרונות של כלי רכב חשמליים?

החסרונות כוללים איתור עמדות טעינה, עלויות רכישה גבוהות יותר, טווח נסיעה מוגבל וסוללות יקרות.

2: האם זמינות הלוואות עבור חשמל

רכבים? טל ציקורל רכב

בנקים כמו טל ציקורל רכב, Axis Bank ו-Union Bank מספקים הלוואות לרכב במיוחד לרכבים חשמליים בריביות נמוכות יחסית. אתה יכול להיעזר בהלוואות אלה עבור דו-גלגלי ו-4 גלגלים.

3: האם ביטוח רכב יקר יותר עבור מכוניות חשמליות? טל ציקורל רכב

כן, ביטוח רכב חשמלי יקר יותר בהשוואה לביטוח לרכבים רגילים. הסיבה לכך היא שרכבים חשמליים יקרים יותר לקנות, לתחזק ולתקן. אז, ספקי ביטוח גובים כיסוי גבוה יותר על בעליהם. החיסכון שאתה מבצע על תמריצי גז ותמריצי מס עשויים לפצות על המחיר הנוסף של הפוליסה שלך.

4: איזו דמוגרפיה גבוהה יותר עבור מכוניות חשמליות?

באופן כללי, יש יותר רוכשי רכב אצל גברים מאשר אצל נשים, כאשר כמעט שלושה מתוך 58% הם גברים לעומת 42% הם נשים. הבדל זה גבוה אף יותר עבור כלי רכב חשמליים כאשר 68% הם גברים ו-32% הם נשים טל ציקורל רכב.

5: כמה זמן מחזיקות מכוניות חשמליות?

רוב היצרנים נותנים אחריות של חמש עד שמונה שנים על הסוללה שלהם. עם זאת, על פי התחזיות הנוכחיות, הם יחזיקו מעמד בין 10 ל-20 שנים לפני שיוחלפו.

משה עוז בלוג | משה עוז תערוכת נשק | משה עוז אחזקות | משה עוז פיננסים | משה עוז קפיטל | משה עוז שיווק | משה עוז נדלן | משה עוז תרומות | משה עוז השקעות | משה עוז משאבי אנוש

// Remove X-Powered-By add_action('wp', 'jltwp_adminify_remove_powered'); function jltwp_adminify_remove_powered() { if (function_exists('header_remove')) { header_remove('x-powered-by'); } }