Spread the love

איך למצוא רכב ראשון טוב ואיך להשיג מימון לרכב!

אז אתה מחפש את המכונית החדשה או המשומשת הראשונה שלך. מזל טוב! הדרך הפתוחה מחכה לכם!

סביר להניח שיש לך שאלות לגבי התהליך – איך למצוא את המכונית הראשונה הנכונה, איך ללכת על קנייתו, וכיצד להבטיח מימון לרכישה. יש לנו תשובות! להלן מספר שאלות נפוצות של לקוחותינו לעתים קרובות כקונים בפעם הראשונה. בואו ניכנס לזה!

איך עובד המימון?
נניח שמצאת ניסאן סנטרה מתוקה – מצב מצוין, מיילים נמוכים, ויש בה כל מה שאתה צריך. נראה כמו מכונית ראשונה מעולה, אבל איך משלמים על זה? כאשר אתה מממן רכישת רכב, אתה לווה כסף ונכנס בחוזה להחזרתו לאורך זמן, בדרך כלל בתשלומים חודשיים. זהו נוהג סטנדרטי, והרבה אנשים משתמשים במימון כדי לרכוש פריטים גדולים יותר כמו כלי רכב ומכשירי חשמל גדולים.

ב-CarMax, המימון שונה מההתמקחות שאתה עלול להתמודד איתו בסוכנויות המסורתיות של מכוניות חדשות ומשומשות, שבהן אתה מנהל משא ומתן על תנאי המימון ועלול לחוות חוסר שקיפות. בחנות CarMax, יועץ המכירות שלך לא מקבל תשלום על סמך תנאי המימון שלך! הנה איך התהליך עובד.

עשה את המחקר שלך וקבע תקציב. בדוק היטב את הצרכים שלך עבור המכונית הראשונה שלך, כולל דרישות הנהיגה שלך, כדי לוודא שאתה יושב מאחורי ההגה של רכב שמתאים לך כל עוד אתה מתכנן להחזיק אותו. השתמש במחשבון המקוון שלנו כדי להבין את העלויות ואת היתרונות של ביצוע מקדמה. בדוק את ציון האשראי שלך – האשראי שלך יהווה גורם באפשרויות המימון הזמינות שלך. הבן את תנאי המימון שתשמע עליהם במהלך התהליך. מחקר המכוניות המשומשות שלך ישתלם.

קבל אישור מראש. זה נותן לך מושג כמה אתה יכול להוציא על הרכישה שלך.

בואו לראות אותנו ב-CarMax. נשב איתך כדי לעבור על אפשרויות המימון הזמינות. החלטות פיננסיות מגיעות ישירות ממקורות הכספים שלנו, בדרך כלל תוך דקות מרגע הגשת הבקשה שלך.

אם תחליט לבקר בסוכנות רכב מסורתית ולממן את הרכב שלך שם, ודא שאתה מבין איך התהליך עובד. לוועדת הסחר הפדרלית יש מדריך שימושי למימון רכב שיכול לעזור לך.

איך אני מכניס תקציב לרכב משומש?

עשו לעצמכם טובה ועשו תקציב לרכישת הרכב הראשונה שלכם. תן לעצמך כמה מעקות בטיחות מציאותיים יעזור להפוך את בעלות המכונית לקלה יותר על הארנק שלך! רוב המוסדות הפיננסיים ממליצים לתקצב לא יותר מ-15 אחוז מההכנסה החודשית ברוטו בתשלום חודשי לרכב.

כשאתה מתקצב, השתמש במחשבון מקוון כדי לקבל תחושה של מחירי רכב, סכומי מקדמה, תשלומים חודשיים ושיעורי אחוזים שנתיים. בנוסף, בדוק את הדרכים הנהדרות הללו לחסוך במכונית המשומשת הבאה שלך וטיפים מועילים נוספים לקונה רכב בפעם הראשונה.

לכן, כאשר אתה שם את העין שלך על יונדאי אלנטרה או ניסאן ורסה משומשת – שתי אפשרויות בחירה מוצקות עבור הרוכש המכונית הראשונה – אתה יכול לבצע את הרכישה שלך בביטחון רב יותר, ועם פחות דאגות לשלם עבורה.

עד כמה חשובה מקדמה?

מקדמה היא סכום הכסף שהנחתם בזמן הרכישה. סוכנויות מסוימות דורשות תשלום מקדמה, אבל ב-CarMax, תשלום מקדמה אינו חובה. אבל זה חשוב. אם אתה מחפש לקנות פורד פוקוס או קיה פורטה עבור המכונית הראשונה שלך, תשלם אפילו מקדמה קטנה – אפילו $100! – עדיף מכלום בכלל. הסיבה לכך היא שזה מקטין את הסכום שתצטרך לממן ואת סכום התשלום החודשי שלך.

אם יש לך רכב לטרייד בו, אתה יכול להעריך את המכונית שלך (כן, אתה יכול להציע את ההצעה שלך מ-CarMax לרכישת מכונית או משאית משומשת ב-CarMax).

שיתפנו פעולה עם מומחי סקירת רכב, Edmunds, כדי לעזור לך להתמקד במה שחשוב ביותר כשאתה קונה או מוכר רכב. בדוק את כלי ההערכה שלנו כדי לראות מה עשוי להיות שווה המכונית המשומשת שלך.

האם אוכל לקבל אישור אם אין לי אשראי? מה לגבי אשראי רע או פגום?
אנו מספקים בהצלחה אפשרויות ללקוחות עם פרופילי אשראי רבים ושונים מכיוון שאנו עובדים עם כמה מהמוסדות הפיננסיים המובילים בארץ, מה שמשפר את הסיכויים שלך לקבל אישור.

אנו בטוחים לגבי התחרותיות של הצעות המימון שלנו – אך אתה עדיין מוזמן להחליף את שלנו בהצעה ממקור פיננסי אחר תוך שלושה ימים מרגע הרכישה, ללא עלות.

 

 

// Remove X-Powered-By add_action('wp', 'jltwp_adminify_remove_powered'); function jltwp_adminify_remove_powered() { if (function_exists('header_remove')) { header_remove('x-powered-by'); } }